Selin Sekerci Fan Club
SelinSekerciFan.Go-Board.Com'a hoş geLdin..
Yoksa daha üye değilmisin..
üye oL aiLemise sende katıL =)

Selin Sekerci Fan Club
SelinSekerciFan.Go-Board.Com'a hoş geLdin..
Yoksa daha üye değilmisin..
üye oL aiLemise sende katıL =)

Selin Sekerci Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Selin Sekerci Fan Club

Selin Şekerci hakkında birçok içeriye sahip fan sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Deniz gürzumar - Röportaj

YazarMesaj
Senem x]
~ ѕιтє ѕαнιвι ~
 ~ ѕιтє ѕαнιвι ~
Senem x]

Rep Derecesi : 165
Rep Puanı : 0

Deniz gürzumar - Röportaj Empty
MesajKonu: Deniz gürzumar - Röportaj   Deniz gürzumar - Röportaj EmptySalı Tem. 14, 2009 7:15 pm

Deniz Olympos'un onemlı mc lerınden bırısıDeniz gürzumar - Röportaj Virgulson zamanlarda daha basarılıDeniz gürzumar - Röportaj Virgulonu ortam kızı parcasından tanıdı bır cok rap sever.Kızlar tarafından cok sevılıyor yakısıklı olmasından dolayı galıba.

-Kendınden bahseder mısın bıze neler yaparsınDeniz gürzumar - Röportaj Virgulbır gunun nasıl gecıyor neler yapıyorsun?

-17 yaşındayım Ata Kolejinde okuyorum.Bu sene işte öss falan var günlerim o yüzden pek değişken değil monoton yani.Onun dışında müzik ve tiyatro benim hayatım başka bir şey yok sanırım.

-Turkce Rap ıle tanısman nasıl oldu ılk kımı dınledın?

-Beta benim okuldan arkadaşımdı.Rap müzik dinlerdim ama Türkçe rap hakkında hiç bir fikrim yoktu.Onun sayesinde yavaş yavaş bilgilenmeye başladım.İlk olarak onu dinledim sonra pit10 ve diğerleri.

-Rap olarak ılk kaydın ve kımın aracılıgıyla nasıl oldu?

-Ben rap dışında tarzlarda şarkı söylüyordum zaten önceden de.Sonra Beta'yla onun evindeyken onun kendi home studiosunda yaptığım bir kayıttı.

-Kendını ılk ne zaman tam bır mc olarak hıssetın oyle dusundun yanı?

-Hiç bir zaman hissetmedim ve hissedeceğimi de düşünmüyorum açıkçası.Çünkü Türkiye'deki mc kavramı evinde bir bilgisayar bir de mikrofon olan herkesi kapsıyor ben herkes olmadığımı düşünüyorumDeniz gürzumar - Röportaj Smile

-Sarkı sozlerını yazdıgın bır ortam yada ozel bır hal varmı?

-Hayır.Her ortamda her şekilde ve her ruh halinde söz yazabilirim.

-Kaltaksın son yaptıgın parcan ne dusunuyosun o parca hakkında soylemek ıstedıklerın varmı elestırıler var galıba bıraz?

-Evet.Eleştirilerin çoğu sağolsunlar ki çok iyi geldi.Ama Türkçe rapte anlamadığım bi rock müzik karşıtlığı olduğu için aldığım bazı tepkiler oldu tabi.Onu da dinleyicilerin zamanla aşacağını umuyorum.Çünkü müzik yapıyoruz ve her tarza açık olmalıyız az da olsa

-Bır gercek var Pit10 dısında Olymposda en cok tutulan mc sensın bu konuda ne dusunuyosun kısısel fıkrım aslında?

-Müzik göreceli bi kavramdır.Kimine iyi gelen biri diğerine iyi gelmeyebilirDeniz gürzumar - Röportaj Virgulya da tam tersi de olabilir.Sonuçta olymposta 5 kişiyiz ve bence herbirimiz belli bi seviyede olduğumuz için bu oluşumdayız.Herkesin görüşüne saygımız var.Biz kendi sıralamamızı yapmıyoruz yani.Ama gelen sıralamalara da saygıyla bakıyoruz.

-Olympos bunyesı dısında begendıgın mc varmı yada mcler varmıDeniz gürzumar - Röportaj Virgulozellıkle dınlerım dıyebıldıgın?

-Türkçe rap pek dinleme fırsatım olmuyor açıkçası.Ama özellikle takip ettiğim kişiler : Salt EmpozeDeniz gürzumar - Röportaj VirgulSırtlan&BektaşDeniz gürzumar - Röportaj VirgulİndigoDeniz gürzumar - Röportaj VirgulDefkhan

-Feat yapmayı dusundugun bırı varmı teklıf varmı yada?

-Açık konuşmak gerekirse msn ekleyen her mc feat. teklif ediyor.Ama ben Olympos dışı çalışma pek yapmıyorum.Tabi benim için özel insanlar hariç.

-Tek bır kelıme ıle Turkce Raptekı en sevdıgın parca?

-Benden Nefret Ediyorsunuz

-Olymposdan ayrılmak geldımı aklına hıc sınırlendıgınde felan sorun olurmu aranızda?

-O bizim için en son çare bile olamaz.Her şeyi konuşup halledebileceğimize inanıyorum açıkçası.(Kendi adıma konuşuyorum tabi.)

-Olymposa gırmesını ıstedıgın bır mc varmı yada gırmesı gundemde olan?

-Biz bize yeteriz açık konuşmak gerkirse.Öyle düşündüğüm insanlar da pek yok açıkçası.Çünkü Olymposta rapten öte dostluk var.Bunu yakaladağımız bütün insanlar Olymposta zaten.

-Olympos severlerı uzen bır haber geldı bugun sansar ıle ılgılı bu konuda ne dusunuyosun?

-Sansar benim her zaman arkadaşımDeniz gürzumar - Röportaj Virguldostum.Diğer arkadaşlarım da aynı fikirdeler.Ama Sansar sadece Olympos adını taşımayacak bundan sonra.Onun dışında beraber çalışmalarımız da olacaktır.

-Ozel sorular sormak ıstıyorum bırazda sevgılın varmı kızlar merak edıyodur bence onları uzme Deniz gürzumar - Röportaj Virgularan nasıldır kızlarla?

-Sevgilim yok.Kısa önce bir zaman önce ayrıldık.Kızlarla aram iyidir.Sevmeyenim yoktur yani

-Ilgılendıgın bır spor varmıDeniz gürzumar - Röportaj Virgulgunluk spor yapıyomusun?Hangı takımlısın

-Günlük spor yapmıyorum.İlgilendiğim spor iste başta futbol ondan sonra da basketbol.Tuttuğum takım ise tabi ki GalatasarayDeniz gürzumar - Röportaj Smile

-Album olayı varmı kendı adına yapacagın veya hıt bır parca?

-Şu an hem kendi albümümle hem Pusatla beraber yapacağımız single'a hem de Beta ile olan ortak albüme çalışıyorum.

-Merakla beklıyoruz.Sonlara dogru raple ılgılı gelecekten beklentılerın varmı ve ozel planların?

-Tabi ki var ama bana kalsınDeniz gürzumar - Röportaj Smile

-Senı sevenlereDeniz gürzumar - Röportaj Virguldestekleyenlere ozel soyleceklerın varmı?

-Hepsine çok teşekkür ederim.Diyeceğim tek şey dinleyicileri tatmin edecek çalışmalar yakındır.Kendilerine iyi baksınlar.

-Son olarakda soru sormadan senden herhangı bıseyın cevabını beklıyorum ıcınden gelen bıseyı cevaplarmısın?

-Hmm güzel ve ilginç bir soru Peki o zaman şunu cevaplayayım.Bana en çok söylenen şu.Sen olymposa girdikten sonra çalışmaların çok iyileşti bunun nedeni ne ? Bunun iki nedeni var birincisi pit10 ikincisi çalışmak.

-Ben teşekkür ederim

-Arkadaslar benım ıcın cok zevklı oldu kelıme olarak sıze basıt gelebılır ama gercekten oyleydı:-)Denizi desteklemeye devam etmelıyız
http://selinsekercifan.forumdizini.com

Deniz gürzumar - Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Deniz ve Özgür imzaları